November 2010

The END

21. november 2010 at 21:18 | @Nikushka@
A je tu černo. Nejhorší věc,která se tady na blogu dala čekat ale je to tak. Mě to tu prostě nebaví. O Rachel se za poslední dva týdny objevila JEDNA novinka. Nemám na to. Měla jsem blog o Rachel chvíli a byla sem jediná a byla to chyba si ho založit. Sice jsem poznala plno kamarádů,zážitků,ale už mě to tu s prominutím sere. Kamarádství tu neni poznat. A ty reklamy,když vás žádám 100 krát abyste je nepsali tak vy pod ten článek tu reklamu úplně s klidem dáte? Kolik jsem sem dala soutěží a přihlásily se jen 3 lidi? Tento blog byla hloupoust a lituju toho. Rachel budu mít stále v srdci,ale ne jako největší oblíbenkyni a to nikdy nebyla. Ten kdo mě opravdu znal tak věděl,že pro mě to bude vždy Emma Watson a to se nezmění. Harry Potter je pro mě život,ne blog. S blogováním končím asi tak na 20%. Rachell držim palce,aby se konečně vdala a měla s Haydenem děti a možná,že i někdy budou. Ráda jsem vás poznala,ale opravdu si myslim,že to byla hloupost tento blog zakládat,jen mě odrthl od Hp-lovefan,kde už mi to asi nikdo neodpustí. Relikvie smrti sem viděla ve čtvrtek a chci na to ještě! A co ještě hrozně se těším na 9.12 a proč? Jde do kin moje oblíbená Narnie. Omlouvám se jestli teď někoho urazím,ale pokud budu mít nový blog tak si sebou nikoho neberu,možná Smileyku a její spoluadminky,protože ta mě má ráda takovou jaká sem a ne o čem mám blog což se u některých mích affs říct nedá,ale není to na všechny. Ráda jsem poznala Jajavy,Nevis,Siusen,Mišul a její spoluadminky(Moje první affs) Katie...a spoutu dalších.  Mám vás moc ráda a nezapomenu na vás a věřte mi,že tento podobný článek budete psát všichni jednou...Zejtra,za rok za dva...a nebo odejdete a psát ho nebudete což je zbabělé,ale také možnost :D Teď se mi chce brečet,ale už jdu...ozvu se někdy do komentářu a na některé blogy se juknu na 100%.

Jenom k tomu co jsem napsala,že držím Rachel. Ano je to tak už jsou znovu zasnoubení a doufám,že už se to nezmění. Rachel to moc přeju a doufám,že to nedopadne jako minule.

Jinak si myslim,že si nebudeme nalhávat kdo to byl,ale když se kouknete na před,před poslední článek tak zjistíte,kdo mě ranil u srdce! Nasralo mě to dost,ikdyž o nic nejde...

Jo a ktomu,že mám Emmu Watson nejradši tak to neznamená,že sem Rachel neměla ráda ano patří do mých oblíbených hvězd,ale o této jediné nebylo blogů jak nastláno ;)

KOMU SE TO NECHCE ČÍST: Končím. Můj život je Harry Potter a Letopisy Narnie. Na můj věk a styl hodně lidí počítá Hillary Duff,Hannah Montanu apod. Já miluju fantasy,jsem do toho převtělená a je mi jedno kdo co říká ;) Mám vás moc ráda a doufám,že budete mít stále tak krásné blogy jako teď.


Papa vaše @Nikushka@

ŽIVOT JE SVYNĚ,TAK BUĎ VĚTŠÍ! ;)

Tady se pozná kamarádství

16. november 2010 at 15:49 | @Nikushka@
Koukám,že to pozastavení někoho i nasralo a to nechci jmenovat. Hele vy děláte jako kdyby ste neměli problémy...Jenže já kdybych zejtra neměla volno tk tu vůbec nejsem ptž se šprtám...Blog není moje povinost,ale koníček,který v této době po Anglii nestíhám...Pokud má někdo problém at mi to napíše a nepíše koment tk trochu hnusně...Skuste si ale na týden odjet a pak přijed do školy a ještě do výběrový a ne na normoš základku...Jako já vim,že tenhle blog mít za měsíc 36 článku,ale listopad a kveten jsou pro mě vzdy hrozby...Lidi vydrzte to! všechno doplním...Novinky apod.! Prosím,ale nebudte na me zbytečne nastvaný,jinak to tu fakt nemá CENU!

Uff problémy

14. november 2010 at 17:55 | @Nikushka@
Musim to tu stopnout. Proč? já ani nevím...Když jsem ted byla bez blogu,tak to byl takový jiný pocit. Ani se mi moc nechce přidávat a asi vás tím teď urazím,ale sami víte,že blog není důležitý,ale je to koníček.(Povinnost) Omlouvám se,ale de i o školu a i u nás doma to ted nějak houstne...a chci si užívat života dokud to jde...Zapište se do kontroly ptž do konce listopadu tu budu i s novým vánočním layem ´=))

OMLOUVÁM SE PAPA

On set of BFF & Baby 08/11/2010

14. november 2010 at 10:32 | @Nikushka@

Nával fotek z osmého...Mám toho opravdu moc,za ten týden se mi toho
mnoho nahromadilo =D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kontrola affiliates

14. november 2010 at 9:59 | @Nikushka@
Tak mám v tom veliký zmatek...Je to nečekaná kontrola affiliates...
Někdo skončil a nevím jestli se ještě vrátí,někdo mě nemá vůbec v affs
tak se tady dozvím jak jste kdo u mě na tom...Rozdělovat budu sama...

!!!Zapisovat se nemusí ti,který mají pozastaveno,mé nové affs Sunny,Nency
a Romul & Nicole a ani Sister site!!!

*Přezdívka
*Blog

!TOTO NENÍ NÁBĚR AFFILIATES!

On set of BFF & Baby 05/11/2010 # 2

14. november 2010 at 9:55 | @Nikushka@
Rachel zase na natáčení Bff & Baby...Moc jí to tam slušelo,jak je vidět má tam
jednoho ze svých pejsků =)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On set of BFF & Baby 05/11/2010

14. november 2010 at 9:49 | @Nikushka@
Krásnou košilku má Rachel. Teda až na ty kraťasy ty jí moc nesluší...
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On set of BFF & Baby 04/11/2010

13. november 2010 at 14:00 | @Nikushka@
Krásné fotky. Rachel to moc slušelo! =)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky z Bff&Baby

13. november 2010 at 12:41 | @Nikushka@
Tak a mám tu pro vás fotky z Bff&Baby ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
-----------------------------------------------------------------------------------------

Hello i´m HERE!

13. november 2010 at 11:40 | @Nikushka@
ÁÁch tak Angličtina! =D No jsem zpět jako na koni! =D teprve teď jsem vstala =P dobrý ne? =D no a jak se máte vy? Koukám,že se se mnou spřátelilo pár lidí a pár lidí mají zase pozastaveno..=D Budu mít pro vás skopírovaný článek tak se předem omlouvám. No Anglie byla nepopsatelná! Londýn,Cardif,Stonehenge ;) No prostě BOMBA! A HLAVNĚ CESTA AUTOBUSEM? =D A u rodiny? no shrnu to do jednoho "Příští rok jedu znova" Chápete ne? =D Jinak koukám se tak na vaše blogy a doufám,že není nějaká ocelová změna,která se týká hlavně mě...no jdu na vás ;)