Season 2 -> Characters

27. december 2011 at 15:14 | xo.Nikushka |  Season 2 - characters
Summer Roberts je rozmazlená, ufňukaná, drzá a pyšná holka z bohaté rodiny. Má 2 důležité věci a to jsou vzhled a kluci. Summer ze začátku první série působila jako rozmazlený fracek, ale v postupu dílů se ukáže, že má dobré srdce a splní Sethovi jeho celoživotní sen-začne s ním chodit, jenže o něj bude muset bojovat s Annou, která má na Setha také zálusk. Odchod Setha jí neudělá moc dobře. V druhé sérii má Rachel nového kluka a stále má střety se Sethem, kterým však jednou podlehne. Ve třetí sérii má se Sethem problémy, hlavně kvůli výběru vysoké školy. Ve čtvrté sérii je Summer zničená ze smrti Marrisy a má nového koníčka a tím je životní prostředí. Ke konci The O.C se provdá za Setha.
Ryan Atwood do teď žil jako nevychovaný hoch s matkou alkoholičkou, která má stále nové partnery a s bratrem, který už má za sebou několik zločinů. Když podlehne svému bratrovi a ukradne s ním auto jde do vězení ze kterého ho, ale Sandy Cohen dostane. Matka Ryana vyhodí na ulici a Sandy se Ryana ujme. Ten se ihned seznámí se sousedkou Marissou a spřátelíse se Sandyho synem. Ryan začne nový život v bohaté rodině Cohenů a později i přes veliké problémy začne s Marissou chodit. Druhou sérii se Ryan vrací a zamiluje se vlastně do Sethovy tety nevědomky,která musí odjet. Ke konci druhé série Orange COutry navštíví jeho bratr. Ryan se dozvídá,že vystartoval po Marryse a chce mu dát co proto,Marrisa ho naštěstí zachrání. Ve třetí sérii se s Marrisou přes veškeré problémy rozchází. To on je v době její smrti. Ve čtvrté sérii má novou holku Taylor a uvidí po několika letech znova otce.
Seth Cohen je neoblíbený kluk z bohaté rodiny. Jeho přáteli jsou komixi a jeho věrný koník. Když, ale přibyde do jeho rodiny Ryan svět se kolem Setha začne měnit. Lidé ho začnou brát jinak a hlavně holky. Začnou se o něj totiž "prát" rovnou dvě holky - Anna a Summer. On si ale přes veliké potíže a problémy přeci jen vybere Summer. Když Ryan musí odjít, kvůli těhotenství jeho bývalé přítelkyně i on odchází, což udělá ránu jak jeho rodičům tak i Summer. Druhou sérii chce Seth získat zpět Summer, během toho bude mít románek s drsňačkou Alex, kdy se poté dozví, že je lesba. Ve třetí sérii má Seth veliké problémy jak se Summer tak se sebou samím. Nedostane se na vysokou a má problémy s drogami-tráva.
Marrisa Cooper žije také v bohaté rodině. Jenže i přes veškeré přetvařování má Marrisa problémy s alkoholem, kvůli kterým málem i zemře. Její rodina bude mít problémy s penězy, když vyjde najevo, že její otec s nimi dělal podvody. Rodina se jim rozpadne, ale Marissa se rozhodne bydlet s tátou v menším bytě. Také se potom dozvídá, že její matka je zasnoubená za dědu Setha Cohena. S Ryanem, ale tyto problémy snadno řeší, ale odchod Ryana jí položí zpátky k alkoholu. Ve druhé sérii má Marissa vztah s jejím zahradníkem, ale kvůli její matce jejich vztah končí. Na konci série,kdy brání Ryana postřelí jeho bratra, to jí další sérii přináší problémy kvůli škole. Dostane se na normální školu mezy normální lidi. Rozchod s Ryanem jí dovede až ke smrti. Ve čtvrté sérii si Mischa Barton už nezahrála,kvůli tomu také klesla seriálu sledovanost.
Sandy Cohen je otcem Setha a nyní i Ryana. Jeho prací, kterou žije je dělat advokáta mladým klukům, kterým hodně pomáhá a tak se vlastně dostal i k Ryanovi. Ve druhé sérii musí posílat svou ženu do protialkoholické léčebny. Poté se vyklube na svět to, že spolu čekají další mimnko a stěhují se tam, kde Seth vyrůstal.
-ostatní doplním-
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.