January 2012

The Talk 23/01/2012

26. january 2012 at 18:09 | xo.Nikushka |  in TV
Konečně jsem našla to video! Včera jsem ho nemohla najít, ale jak víte tak 23. ledna byla Rachel v The Talk, kde se představovalo Hart Of Dixie! :) Pak se tam bavili o botách a hlavně spíše o módě tam také můžeme slyšet něco ;) Mám tu video a pár fotek ;).! Rachel byla vážně úžasná! :)
+ fotky

Hart Of Dixie > New Promo Photo

26. january 2012 at 18:04 | xo.Nikushka |  gallery update
Táák mám tu další skvělou novinku a tou je, že se objevila nová promo fotka Hart Of Dixie! Je vážně skvělá vidíme tam Zoe a Wadem! :)) Už jsme jí viděli i v plakátu, který jsem vám už ukazovala zde. Je to vážně skvělé! :) V galerii to zatím není, nemám to stále ještě dodělaný ;(

Rachel on The Late Late Show

26. january 2012 at 17:32 | xo.Nikushka |  News&Updates
Dneska je novinek opravdu moc ! :) Za což jsem moc, moc, moc ráda! :) Rachel se 3. února objeví v The Late Late Show s Craigem Fergusonem. V této show už nebude poprvé! Ale je to skvělé, děsně se těším na fotky a hlavně na videa! :) Jinak už se objevily fotky z The Talk, už je jdu nahrát na galerii! ;)

1x12»Mistress and Misunderstanding»Promo

26. january 2012 at 17:25 | xo.Nikushka |  HOD - promo
Ahooj, včera jsem měla celkem honičku, tak proto to přidávám až dnes. Jelikož se nám vrátilo Hart Of Dixie na obrazovky a to v pondělí odvisílal 11 díl a já tu pro vás mám už upoutávku na 12 díl s názvem Mistress and Misunderstanding, který bude odvisílán 30. ledna ;). Máme se na co těšit! :)

The Beauty Book For Brain Cancer + 1 new photo

25. january 2012 at 17:37 | xo.Nikushka |  gallery update
Ták včera se objevili nádherné dvě fotky k nadaci The Beauty Book For Brain Cancer (Rakovina mozku). No a dnes se objevila další fotka! Je v nečem trochu jiná asi v tom, že Rachel kolem sebe má něco chlupatého a je tam "zahalenější" než v minulých dvou fotkách! Ale stále musím opakovat, že jí to sluší..! Já jen doufám, že se objeví další fotky a takhle v krásné HQ kvalitě! ;). Jdu zatím přidávat na onedirectionweb a pak ještě přidám novinky..oběhnu to už mám..:))The Beauty Book For Brain Cancer (2011)

24. january 2012 at 17:10 | xo.Nikushka |  gallery update
Jsem šokována! Jelikož je Rachel součástí Beauty Book for Brain Cancer, což je vlastně kniha s celebritami s nadací rakoviny mozku tak se objevili dvě úžasné fotky, které se objevili i už ve zmiňované knize. Bože můj! Já asi začnu dělat layout, nehorázně to Rachel sluší, má nádhernou postavu a celkově jsou ty fotky naprosto dokonalé! :)) Co nejdříve to dám do menu do projektů, je skvělé, že je Rachel v něčem takovým! :) Už se objevil nejnovější díl HOD ke stažení, ale dám vám to sem až později ;).!! Užijste si fotky..
-> Nový díl HOD přidám až zítra! ;)

Hart Of Dixie Tonigh, Appearance on The Talk + new network,potd and new blog

23. january 2012 at 17:02 | xo.Nikushka |  news on blog
-> Animace by frekkenbok.tumblr.com
Ahooj! Jelikož nejsou dneska novinky, tak vás chci alespoň nějak informovat ;D. Jelikož už mi je trapné odkládat to "překvapení" tak alespoň takhle ;D. NEjsou to nějaká mega překvapení, spíše prostě oživení blogu ;)
> Tákže, čim začneme? Začnu hlavně s Rachel. Dneska večer na CW uvidíme po měsíci konečně nový díl Hart Of Dixie, který nese název Hell´s Bells. Doufám, že se zde na internetu zítra objeví ;) Tradičně pak bude každé pondělí večer vysíláný nový díl.
> Další věcí týkající se Rachel je, že dnes má Rachel účast/akci v The Talk na podporu Hart Of Dixie. Já jen doufám, že se objeví nějaké candids, a hlavně pak fotky a videa z té akce ;).
> No a teď začnu s těmi překvapeními..:D Není to žádná rána..;D Jen, že jsem od minulého týdne začala pracovat na anime a icon center. Bude to dohromady, ale založila jsem to už kvůli tomu, aby jsem to tu vždycky třeba oživila, když víme jak málo má Rachel novinek a nechci, aby to tu stálo.
> Dalším menším překvapením je, že od zítřka už začnu přidávat POTD. Už jsem to tu říkala, že jsem to založila kvůli tomu, aby jste někteří, který tu vidím každý den měli alespoň co komentovat ;) Vím má to každý druhý blog, ale alespoň si připomeneme starší fotky.
> No a trochu menší informace o mém blogovém světě. Než začnete toto číct tak vám jen říkám, že na tomto blogu NEKONČÍM! Jen jsem děsným milovníkem One Direction..a když jsme si tak nějak psali s KaTe* tak mě tak trochu přijala k jejímu blogu. Pracovali jsme na něm celý týden a já vám ho tu prostě musím ukázat -> onedirectionweb.(NELEKEJTE SE LAYOUTU, NEUMÍM TO :DD) Blog jsme teprve otevřeli včera a já už včera neměla sílu to sem přidávat. Ale prostě jsem děsným milovníkem One Direction, což už si někteří všimli. Prej jsem i závislá ;D No,ale tak snad to navštívíte, klidně i spřátelím ale stále opakuji na TOMTO BLOGU STÁLE POKRAČUJI!!! :D Někteří o tom už i věděli, asi 4 lidé na kterých mi moc záleží a možná to někdo tušil, třeba už kvůli mému twitteru ;D. No nic..:D Nevím co víc napsat! :D
Tak jen doufejme, že se zítra objeví fotky, videa no a nový díl HOD! :)

Hart of Dixie > Hell's Belles > Producer's Preview

22. january 2012 at 17:25 | xo.Nikushka |  HOD - news
AHoj! Mám tu video kde producentka Hart Of Dixie Leila Gerstein mluví o nadcházející epizodě, která nese název Hell's Belles. Nemůžu jak tam dostane Wade výtlem, když Zoe přijde oblečená jako panenka :DD Děsně se na díl těším..! Nezapomínejte již zítra se vrací Hart Of Dixie na obrazovky!
Edit (21:43) : Dnes je pro mě celkem dost důležitý a smutný den. Dnes jsou to přesně 4 roky co nás opustil můj dost oblíbený herec Heath Ledger. Už ráno jsem mu věnovala pár slz, a musím se o něm zmínit i tady..;( Navždy zůstane v mém srdci..;(