March 2012

The END

2. march 2012 at 20:35 | xo.Nikushka
Než si začnete tento článek číst tak prosím pochopte proč to dělám. Novinky nejsou a co mám přidávat? A podle mě se to ani nezmění. Vím, že vás to naštve, ale já si fakt myslela, že se to za ten rok změnilo a ono se to ještě zhoršilo. Za tu dobu co tu nejsem se kromě HOD objevilo jen pár scanů a jedny candids, a tam bylo asi jen 5 fotek?

Rachel mám stále strašně moc ráda a stále bude mím největší vzorem spolu s Ashley. Ale blog o Ashley jsem nezvládala, bylo až moc novinek a moc affiliates a moc učení. Nyní zase je málo novinek. A pokud HOD skončí tak co bych jinak přidávala? A zase tu nechci být jen, když se něco objeví. Affiliates by si mě stejně pak vymazali a co to má za cenu? Žádnou..

Nyní je to zpráva pro affiliates. Vím, že jste byli někteří affs zde, pak jsme šla na tisdale-fan a pak jsem vám po 3 měsicích napsala, že se vracím sem. Nyní se tedy ptám jestli uděláte ještě jednou jeden krok a budete se mnou nadále affiliates na onedirectionweb. Tam jsem popravdě spokojená a je to snad poprvý co mě blog takhle baví. Nedělám to z povinnosti, ale novinky o klukách sháním ráda a vždycky napíšu ráda názor. S Kate jsem tam ráda a stíháme. Takže pokud byjste byli rádi affs tak stačí napsat do nejnovějšího článku ;).

Ale i za tu dobu jsem tu našla jednu fájn dívku a tou je Cathie.! Sice jsem na její blog narazila, když jsem hledala o nich blog, ale ona mi asi pár hodin před tím napsala sem, jestli nechci spřátelit. Znám se s ní sice už z blogu o Nině Dobrev, ale terpve dá se říct kluci nás spojili. Je to ta nejstřelenější holka, kterou jsem kdy potkala! :D Je to moje teta ;D. Jenom my dvě máme totiž dvojitou svatbu s Niallem a Harrym ;D

... Dost keců. Nevrátím se sem. Možná, kdyby se objevil nějaký big project a Rachel by se začala objevovat více a více, ale takhle..;/ Je mi to líto.
Mail : nikolka.trochtova@seznam.cz
TWITTER : @XNikushka
Facebook : Na požádání
Skype : nikolatrochtova (pokud si mě přidáte napište, kdo jste!)

..Pokud by o blog měl někdo veliký zájem, tak napište na SKYPE!
Blog 5.sprna oslaví své druhé narozeniny!